Preskočiť na obsah
Pavol Bernát

Doprava a logistika

Pavol Bernát

Ostatné poštové služby a služby kuriérov

Obec
Veľké Kostoľany
Od roku
2005
IČO
41 798 376

Pavol Bernát

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
922 07 Veľké Kostoľany
Na trhu od
1. decembra 2005
IČO
41 798 376
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 53.20)
Ostatné poštové služby a služby kuriérov

Podnikanie v číslach

20
rokov na trhu
2005
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Pavol Bernát

Pavol Bernát – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Veľké Kostoľany. Podniká od 1. decembra 2005.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné poštové služby a služby kuriérov“ (53.20). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad kuriérske služby a montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.

Základné údaje

Obchodné meno
Pavol Bernát
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 798 376
Dátum vzniku
1. decembra 2005
Miesto podnikania
922 07 Veľké Kostoľany
Živnostenský register
Okresný úrad Piešťany, vložka č. 230-13304
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 53.20)
Ostatné poštové služby a služby kuriérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 17. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Pavol Bernát zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Kuriérske služby

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Pavol Bernát?

Miesto podnikania je v obci 922 07 Veľké Kostoľany.

Čím sa Pavol Bernát zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné poštové služby a služby kuriérov“ (53.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kuriérske služby; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.

Aké je IČO – Pavol Bernát?

IČO je 41 798 376.

Odkedy podniká Pavol Bernát?

Podnikanie začalo 1. decembra 2005. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Pavol Bernát podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese pavol-bernat.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.